درباره ما

1212

شركت ما از گروهي از افراد با‌تجربه تشكيل شده كه همواره در پي يافتن روش‌ها و فرصت‌هاي نوين براي ارائه خدمات بهتر به مشتريان هستند. اميدواريم كه اين معرفي كوتاه و اطلاعات داده شده مفيد واقع شوند. ما طيف وسيعي از محصولات را مطابق با احتياجات شما عرضه مي‌كنيم.
براي درخواست‌هاي اختصاصي‌تر ما با شما همكاري خواهيم كرد تا نيازهاي خاص شما را برآورده سازيم. ما هميشه آماده پاسخگويي به سوالات شما هستيم.

شركت پشم سنگ ايران ،  به عنوان تنها دارنده سيستم مديريت كيفيت مبتني بر استاندارد های ایزو در طراحي، توسعه، توليد و عرضه انواع عايقهاي پشم سنگ با خواص و كاربردهاي مختلف در ايران، افتخار مي كند كه در مدت ۴۵ سال گذشته تقريبا به همه صنايع كشور خدمت كرده است و با كسب تجربه و آگاهي همه جانبه اكنون مي‌تواند در كنار تامين احتياجات روبه  رشد بازار، در امور اجرايي و مشاوره هم حضوري موثر داشته باشد و براي عايق كاري در طرح‌هاي صنعتي و مسكوني پيشنهادهاي مناسب را ارائه دهد.
يكي از افتخارات ما اين است كه تمامي ماشين آلات ما در ايران و به دست مهندسين و كاركنان ايراني طراحي و ساخته شده اند. اين افتخار در محصول نهايي و كيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان هم خودنمايي مي كند.

شركت پشم سنگ ايران، اولين دارنده ISO / TS 29001:2007 / ISO 9001:2008 از سال ۱۳۷۸ تاكنون، تامين كننده عايق با كيفيت بالا در صنايع و ساختمان بوده است و به دليل دارا بودن محدوده دماي كار بالا به عنوان عايقي منحصر به فرد مطرح بوده است.

كنترل كيفيت:

اين شركت با بهره گيري از متخصصان توانمند در امر توليد و كنترل كيفيت، توانايي توليد محصولاتي تماما مطابق با استانداردهاي ASTM مربوط به بخش الياف معدني و استاندارد ملي ۸۱۱۶ را داشته و با استانداردهاي جهاني نظير استانداردهاي بازرسي كيفي در كليه مراحل توليد محصول از ورودي مواد اوليه، توليد، تا نحوه انبارش و بارگيري نظارت خود را بر كيفيت محصول دارد.

تيم كيفي شركت پشم سنگ ايران متشكل از سه گروه مي باشد:

  1. واحد كنترل كيفيت، كه وظيفه بازرسي اقلام وروذي، بازرسي مستقيم از محصولات حين توليد و نمونه گيري ساعت به ساعت بر اساس طرح نمونه گيري با AQL مورد نظر از خط توليد و سپس رد يا پذيرش محصولات توليد شده در آن بازه زماني مشخص را بر عهده دارد.
  2. آزمايشگاه، كه وظيفه انجام آزمايش هاي غير مستقيم و زمان بر، نظير پايداري ابعادي در دما و رطوبت مشخص، تنش فشاري، مقاومت كششي عمود بر سطح، بار متمركز، ضريب رسانايي حرارتي، ضريب مقاومت در برابر نفوذ بخار آب، سفتي ديناميكي، قابليت فشردگي، خزش فشاري، ضريب جذب صدا و ميزان پايداري در برابر آتش را داشته كه بسياري از آزمايشات در محل آزمايشگاه كارخانه و تعدادي نيز از طريق قرارداد با آزمايشگاه همكار انجام مي پذيرد.
  3. تضمين كيفيت؛ اين واحد وظيفه حفظ و نگهداري سيستم مديريت كيفيت، اخذ گواهي نامه ها و نشان هاي استاندارد، تحليل عدم انطباق هاي پيش آمده، رسيدگي به شكايات مشتريان و انجام بازرسي هاي ميداني از محل را بر عهده دارد.

در پايان شركت پشم سنگ ايران با كنترل و ايجاد تعادل بين واحد توليد و كنترل كيفيت و همچنين ارزيابي تامين كنندگان مواد اوليه توانسته روند روبه رشد خود را در جهت تامين كيفيت برتر و رضايت هرچه بيشتر مشتريان حفظ نمايد.