عایق مولتی فلکس

عایق مولتی فلکس

این عایق با مشارکت شرکت پشم سنگ ایران پس از صرف وقت و تحقیقات زیاد تهیه و تولید شده است.این عایق به نوبه خود نوآوری قابل توجه وشایان ذکری در صنایع عایق کشور به حساب می آید.
این محصول منحصر به فرد خواص سه نوع عایق (حرارت،صوت و رطوبت) را در یک مجموعه ودر قالب یک محصول در خود جای داده است.بالطبع سهولت قابل توجهی را برای مجریان و بهره برداران به ارمغان میاورد.

ویژگیهای این عایق می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آتش نمیگیرد،این عایق در برابر شعله مستقیم آتش تا 4ساعت مقاومت میکند، از این عایق مشتعل نمی شود و به عنوان نوعی حفاظ در برابر آتش شناخته شده است.به عنوان مثال عملکرد مقاومت حرارتی این عایق 5سانتی متری ،همانند عملکرد یک دیوار به ضخامت یک متر است و همان کار دیوارهای قدیمی را انجام میدهد که در زمستان داخل خانه گرم و در تابستان داخل خانه خنک میماند.
برخلاف برخی از فومهای پلیمری که دوام چندانی ندارند و به مرور زمان شکل و کیفیت خود را از دست میدهند این عایق کهنه و خراب نمیشود و ویژگیهای خود را به عنوان عایق سه کاره سالها وبلکه به مدت طول عمر ساختمان حفظ میکند.
همچنین این عایق بازدهی بالایی در جذب و کاهش صدا دارد به همین دلیل در فرودگاهها،استودیو صدابرداری، زیر ریلها و ایستگاههای متروی شهری به منظور جلوگیری از انتقال ارتعاشات و صدا میتوان از این عایق استفاده نمود.
ذاتا" استریل است و مانع از رشد قارچ،آفت،باکتری و حشرات موذی میشود. عایق Multiflex بر خلاف دیگر عایقها به پوست آسیب نمیرساند و باعث سوزش نمیشود.درهنگام حریق از خود دود و ترکیبات مسموم کننده متصاعد نمیکند.
- موارد قابل استفاده این محصول درنیروگاه،پالایشگاه نفت و گاز ،پتروشیمی،تونلها، داخل ساندویچ پنلها، تمامی دیوارهای داخلی و خارجی که نیاز به عایق باشد، سقف ساختمانها،سوله هاو مخصوصا" کارخانجات صنایع غذایی و بهداشتی و... میباشد.