درباره شرکت پشم سنگ ایران

شرکت پشم سنگ ایران مفتخر است بالغ بر نیم قرن، تقریبا به تمامی صنایع کشور خدمت کرده و با ارائه طیف وسیعی از محصولات مطابق با نیاز های جامعه در امور طراحی، مشاوره مهندسی، اجرا و همچنین ارائه کلیه تجهیزات جانبی مرتبط به عایق کاری در کلیه پروژه های مسکونی، تجاری و صنعتی فعالیت به عمل می آورد.

توسعه تولید و پوشش تقاضای داخلی و گسترش صادرات ایران، سرلوحه فعالیت این شرکت بوده است. تخصص ما به منظور مقابله با بسیاری از بزرگترین چالش های پایدار و توسعه امروزی، از مصرف انرژی و آلودگی صوتی تا مقاومت در برابر آتش و کمبود آب می باشد. شرکت پشم سنگ ایران، نخستین مرکز فروش پشم سنگ در تهران است که به سراسر کشور عزیزمان آماده خدمت رسانی است.

 

شركت پشم سنگ ایران، به عنوان تنها دارنده سیستم مدیریت كیفیت مبتنی بر استاندارد های ایزو در طراحی، توسعه، تولید و عرضه انواع عایق های پشم سنگ با خواص و كاربردهای مختلف در ایران، افتخار می كند كه در مدت نیم قرن گذشته تقریبا به همه صنایع كشور خدمت كرده است و با كسب تجربه و آگاهی همه جانبه اكنون می‌تواند در كنار تامین احتیاجات روبه رشد بازار، در امور اجرایی و مشاوره هم حضوری موثر داشته باشد و برای عایق كاری در طرح‌های صنعتی و مسكونی پیشنهادهای مناسب را ارائه دهد.

شركت پشم سنگ ایران، اولین دارنده ISO / TS 29001:2007 / ISO 9001:2008 از سال ۱۳۷۸ تاكنون، تامین كننده عایق با كیفیت بالا در صنایع و ساختمان بوده است و به دلیل دارا بودن محدوده دمای كار بالا به عنوان پوشش عایق منحصر به فرد مطرح بوده است.

 

مرکز پشم سنگ در تهران

دفتر مرکزی این شرکت واقع در قلب پایتخت و کارخانه در حومه شهر تهران فعالیت می کند. جهت تامین تقاضای صادرات، پشم سنگ ایران در شرف احداث طرح توسعه کارخانه دوم با 150/000 متر مربع فضای صنعتی و اداری و 40/000 متر مربع سوله، واقع در حوالی شهر کاشان می باشد تا به عنوان بزرگترین تولید کننده پشم سنگ در خاورمیانه حضور چشمگیری به عمل آورد.

هدف ما غنی سازی قدرت سنگ برای زندگی مدرن می باشد. استفاده از سنگ، یکی از منابع طبیعی و فراوان جهان برای جلوگیری از مصرف مضاعف انرژی و به خصوص آب که در کشور ما منابع بسیار محدودی دارد می تواند تاثیر ماندگاری برای نسل های آینده داشته باشد. این شرکت بر اساس تولید محصولات پایدار بنا نهاده شده و با به کارگیری کادر متخصص و قابل اعتماد، کسب گواهینامه و استانداردها، تحویل به موقع وخدمات پس از فروش، همواره به دنبال ارتباط موثر با مشتریان و تامین رضایت آن ها به عنوان شرکای تجاری خود و ساختن روابط پایدار بلند مدت با آن ها می باشد.

 

شرکت پشم سنگ ایران ضمن عرضه کالاهای کیفی منطبق با استانـداردهای بین المللی و تائیدیه پیمانکاران ایرانی و خارجی موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران به شماره 8116 بعنوان تنها دارنده گواهینامه استاندارد در تولید پشم سنگ در ایران گردید. گواهینامه ISO 9001 : 2008 (سیستم مدیریت کیفیت در طراحی ، توسعه ، تولید و عرضه انواع عایق های پشم سنگ با خواص و کاربردهای مختلف) گواهینامه ISO/TS 29001 (نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی) از شرکت مشارکتی TUV NORD ایران – آلمان گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و دیگر گواهی های اخذ شده، لوح تقدیر و تندیس های مختلف طی نیم قرن گذشته پشم سنگ ایران را به عنوان یک برند ملی و فراملی معرفی می نماید.

 

چرا باید از پشم سنگ ایران خرید کنید؟

این شركت با بهره گیری از متخصصان توانمند در امر تولید و كنترل كیفیت، توانایی تولید محصولاتی تماما مطابق با استانداردهای ASTM مربوط به بخش الیاف معدنی و استاندارد ملی ۸۱۱۶ را داشته و با استانداردهای جهانی نظیر استانداردهای بازرسی كیفی در كلیه مراحل تولید محصول از ورودی مواد اولیه، تولید، تا نحوه انبارش و بارگیری نظارت خود را بر كیفیت محصول دارد.

1- واحد كنترل كیفیت، كه وظیفه بازرسی اقلام ورودی، بازرسی مستقیم از محصولات حین تولید و نمونه گیری ساعت به ساعت بر اساس طرح نمونه گیری با AQL مورد نظر از خط تولید و سپس رد یا پذیرش محصولات تولید شده در آن بازه زمانی مشخص را بر عهده دارد.

2 – آزمایشگاه، كه وظیفه انجام آزمایش های غیر مستقیم و زمان بر، نظیر پایداری ابعادی در دما و رطوبت مشخص، تنش فشاری، مقاومت كششی عمود بر سطح، بار متمركز، ضریب رسانایی حرارتی، ضریب مقاومت در برابر نفوذ بخار آب، سفتی دینامیكی، قابلیت فشردگی، خزش فشاری، ضریب جذب صدا و میزان پایداری در برابر آتش را داشته كه بسیاری از آزمایشات در محل آزمایشگاه كارخانه و تعدادی نیز از طریق قرارداد با آزمایشگاه همكار انجام می پذیرد.

3- تضمین كیفیت این واحد وظیفه حفظ و نگهداری سیستم مدیریت كیفیت، اخذ گواهی نامه ها و نشان های استاندارد، تحلیل عدم انطباق های پیش آمده، رسیدگی به شكایات مشتریان و انجام بازرسی های میدانی از محل را بر عهده دارد.

در پایان کارخانه پشم سنگ ایران با كنترل و ایجاد تعادل بین واحد تولید و كنترل كیفیت و همچنین ارزیابی تامین كنندگان مواد اولیه توانسته روند روبه رشد خود را در جهت تامین كیفیت برتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان حفظ نماید. برای خرید و دریافت مشاوره خرید پشم سنگ با ما در تماس باشید.

کاتالوگ شرکت