گزیده ای از پروژه ها

شرکت پشم سنگ ایران با بیش از 50 سال قدمت، تجربه بالایی در خدمت‌رسانی به صنعت ساختمان کشور در زمینه ارائه محصولات عایق‌های حرارتی، صوتی و رطوبتی دارد و در طول بیش از نیم قرن فعالیت خود، رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده‌است.

مجموعه پشم سنگ ایران مفتخر است خود را به عنوان تولیدکننده‌ای برتر در ارائه عایق‌های حرارتی، صوتی و رطوبتی معرفی کرده‌است. این مجموعه در طی بیش از نیم قرن سابقه تولید خود، به تمامی صنایع مادر، ساختمان، نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خدمات‌رسانی کرده است. با توجه به طیف وسیعی از محصولات شامل پشم سنگ فله، پوشش کانال، پشم‌سنگ با روکش توری، پشم سنگ پانل، عایق لوله پیش‌ساخته پشم‌سنگ و سایر محصولات متنوع و کاربردی، نیاز مشتری‌‌ها در زمینه‌های مختلف برطرف شده‌است.

یکی از مهم‌ترین رسالت‌های این مجموعه تحقیق و توسعه در زمینه عایق‌ بوده و در همین راستا، مطابق با علم روز و نیاز‌های روزافزون این صنعت پراهمیت، اقدام به توسعه و پیش‌رفت در ارائه خدمات و محصولات خود کرده‌است؛ بهبود و توسعه تولید، پوشش بازار داخلی وگسترش صادرات در کنار تولید عایق‌های حرارتی و صوتی در تامین تجهیزات جانبی عایق، دغدغه اصلی این شرکت در زمینه خدمت‌رسانی است. امید است با حمایت مشتریان ثابت، بتوانیم کیفیت محصولات و خدمات خود را ارتقا دهیم تا میزان رضایت مشتری در بالاترین سطح خود قرار گیرد.